Lestijden en roosters

groep 1 t/m 8:

maandag, dinsdag, donderdag, en vrijdag:

  • 08.35 – 08.45 uur: inloop
  • 08.45 – 10.15 uur: lestijd
  • 10.15 – 10.30 uur: pauze
  • 10.30 – 12.00 uur: lestijd
  • 12.00 – 12.50 uur: lunchpauze
  • 12.50 – 13.00 uur: inloop
  • 13.00 – 15.15 uur: lestijd
  • 15.30 – 16.45 uur: brede school

woensdag

  • 08.35 – 08.45 uur: inloop
  • 08.45 – 10.15 uur: lestijd
  • 10.15 – 10.30 uur: pauze
  • 10.30 – 13.00 uur: lestijd

Roosters

Rooster 2016-2017
Bewegingsgr 1/2cesartherapie
onderwijsgroepsleerkrachtgroepsleerkrachtgroepsleerkrachtElinegroepsleerkrachtSandra
maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag vrijdag
09.15 - 10.001/2 a - bo / ben1/2 a - bovenkleine zaal bov
10.00 - 10.45 1/2 b- bo / ben1/2 b - bovenkleine zaal bov
11.00 - 11.451/2 c - bo / ben1/2 c - bovenkleine zaal bov
13.10 - 13.501/2 b - beneden1/2 c - dans
13.50 - 14.301/2 c - beneden1/2 a - dans
14.30 - 15.101/2 a - beneden1/2 b - dans
Bewegings gr 3 t/m 8Eline (dans)
onderwijsDorienDorienDorienBertekeBerteke
maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
08.45 - 09.30let op8b
09.30 - 10.15Rots en Water8b8a7
10.30 - 11.158a78b5
11.15 - 12.0078a6
13.00 - 13.4534b54a
13.45 - 14.304a364b
14.30 - 15.154b4a3
naschoolsSSV dansSSV voetbalBS Sport - Dans SKVRSchaken
SSV tafeltennisSSV Judo
SSV Zwemmen
avond (Dock)Karate
Zwemmengr 5/6
maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
EVEN kalender weken
14.00 - 15.00
5
ONEVEN
kalender weken
14.00 - 15.00
6
Rots & watergr 5/6Berteke
maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
EVEN kalender weken
9 .00 - 10.00
6grote zaal
ONEVEN
kalender weken
9 .00 - 10.00
5grote zaal
MediaCarlos / VivianeVivianeAnneliesDit start in de tweede week
BeeldendIlse of MichielIlse & Michiel
maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
08.45 - 09.45be /me 8a339.30 - 10.15muzieklokaal
09.45 - 10.45be /me 8b4a4a10.30 - 11.15muzieklokaal
11.00 - 12.00be /me 74b4b11.15 -12.00muzieklokaal
13.00 - 14.00be /me 51/2 a13.00 - 13.45kleine zaal bov
14.00 - 15.00be /me 61/2 b13.45 - 14.30kleine zaal bov
15.30 - 16.45Media atelierMedia atelier1/2 c14.30 - 15.15kleine zaal bov
IKEIKatharina AlejandroDit start in de eerste week
Katharina MirandaSuzanne
maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdag
08.45 - 09.30
09.30 - 10.154a7eigen lokaal
10.30 - 11.154b8aeigen lokaal
11.15 - 12.0038beigen lokaal
13.00 -13.451/2 aKinderkoor513.00 - 14.00muzieklokaal
13.45 - 14.301/2 b614.00 - 15.00muzieklokaal
14.30 - 15.151/2 c
15.30 - 16.45