Ons Team

Het Team

voorschool RoOsAyse Boztepemaandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
voorschool RoOsTülay Gülhanmaandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
groep 1/2aLizanne Stolkmaandag t/m vrijdag
groep 1/2bNinon Emanuelasonmaandag, donderdag en vrijdag
Kim de Grootedinsdag en woensdag
groep 1/2cLydia Bernardmaandag t/m woensdag
Angela van Buitenendonderdag en vrijdag
groep 3aEline Vinkenmaandag t/m vrijdag
groep 3bSabine Borstmaandag t/m donderdag
Francisca Vellekoopvrijdag
ondersteuning groep 3Sonja de Haandinsdag t/m donderdag
groep 4Evita Verheulmaandag t/m woensdag
Kim de Groote
donderdag en vrijdag
groep 4/5
Evelien Nekemanmaandag t/m woensdag en vrijdag
Francisca Vellekoopdonderdag
groep 5Marjolein le Clercqmaandag t/m vrijdag
groep 6Esmé van Pelt
maandag t/m woensdag en vrijdag
Lia Buijsdonderdag
groep 7Kamana Knapenmaandag t/m vrijdag
groep 8Moniek Fransensmaandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Lia Buijswoensdag
directeurPeter Koedoodmaandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
adjunct-directeurEd de Jongmaandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag en vrijdagochtend
IB (groep O-groep en groep 1/2)Sabine van Vilsterendonderdag
IB (groep 3 t/m 8)José Ariënsmaandag t/m donderdag
administratieChirrill Beckmaandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
administratieLenissa Ramos donderdag en vrijdag
ondersteuning onderbouwKim de Grootemaandag
didactische coachLia Buijsdinsdag
meerbegaafheid Francisca Vellekoopdinsdag
leescoördinatorEvita Verheulvrijdag

conciërgeJan Snijdermaandag t/m vrijdag
bewegingsonderwijsDorien van der Gaagmaandag t/m woensdag
bewegingsonderwijsRick Beumerwoensdag t/m vrijdag
dansEline Jansenmaandag
theaterAnnelies Hoenevelddonderdag en vrijdag
muziek (ikei)Saskia Verhoekdinsdag
muziek (ikei)Suzanne Jalinkvrijdag
muziek (ikei)Alejandro Orozcovrijdag
Media lessen (atelier)Viviane Strikmaandag
Media lessen (atelier)Carlos Sterkedonderdag
beeldende vormingmaandag
beeldende vormingdinsdag
ouderbetrokkenheidManuela Tavaresmaandag t/m vrijdag
brede schoolThomas Hardiemaandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
schooldiëtisteAnouk Heindijk
maandag (zie schoolkalender)
MRTSandra Verhagenvrijdag
logopedieJodie van der Horstdinsdag en donderdag en vrijdag
school maatschappelijkwerkManon de Vriesdonderdag